Võimlemismatt SportVida 181 cm x 60 xm x 1.5 cm, sinine

SportVida NBR GYM libisemiskindel matt (180x60x1,5cm) 

Details

Product Code SV-HK0075
Product ID 25981
EAN 5903133412298
Product type Sport Products
Materials of Product Synthetic
RMA Warranty (Months) 6
Weight netto 890 (gr,)
Weight brutto 896 (gr,)


Tootekood: SV-HK0075

Värv: sinine


SportVida on üle 20-aastase tootearenduskogemusega Euroopa spordibränd. Sportvida kaubamärgil on Aasias oma tootearendus- ja katselabor, mis tagab uusima tehnoloogia ja suundumuste rakendamise igas tootearenduse etapis. Tootearenduses kasutatakse kvaliteetseid ja ohutuid materjale. SportVida kaubamärgiga teevad koostööd Euroopa suurimad spordikeskused. SportVida kaubamärgi peamine eesmärk on pakkuda ostjale taskukohase hinnaga Euroopas välja töötatud kvaliteetset ja testitud sporditoodet.


Võimlemisvaba libisemismatt 181 cm x 60 xm x 1,5 cm võimlemiseks

SPORTVIDA HARJUTUSMATT:

Matt on valmistatud täiuslikult lööke neelavast NBR materjalist, st sünteetilisest kummist. See materjal tagab täiusliku haardumise ja matt püsib treeningu ajal stabiilsena ega libise maapinnal. Seda matti iseloomustab ka väike kaal ja suur paindlikkus. Materjal on veekindel ja väga kergesti puhastatav. Igal matil on käepidemed, mis võimaldavad matti hõlpsalt hoida ja transportida.


SPETSIFIKATSIOON:

Pikkus: 180 cm

Laius: 60 cm

Paksus: 1,5 CM

Materjal: NBR

Matil on kaasas rihm, mis aitab matti transportida.

Tänu 1,5 cm paksusele saab seda matti kasutada ka vastupidavamate lahenduste jaoks, näiteks GYM, kasutada ka Dumbellide, Benchi jms jaoks, et kaitsta teie põrandat kodus sporti tehes!


181 cm x 60 cm lai tagab mugavuse igas vormis ja suuruses inimestele. Suure tihedusega vahtmaterjaliga 1 cm paksune kõrgemat matt pehmendab kõval põrandal mugavalt selgroogu, puusasid, põlvi ja küünarnukke.

Kahepoolsete libisemiskindlate pindadega on BalanceFrom universaalsel treeningjoogamatil suurepärane libisemiskindel eelis vigastuste vältimiseks

Erakordne vastupidavus võimaldab teil hoida tasakaalu mis tahes treeningstiili ajal. Niiskuskindel tehnoloogia muudab matti hõlpsasti seebi ja veega pesemiseks

Sellele matile lisatakse lihtne rihm ja kerge funktsioon, et seda oleks hõlbus transportida ja hoida. BalanceFrom universaalsest treeningjoogamatist.


Anda tagasiside

Märkus: HTML Märgistus ei toetata! Kasutage tavaline tekst.
    Halb           Hea
Robotitest kaitse

SportVida NBR GYM (180x60x1.5cm)

  • Tootja: SportVida
  • Mudel: SV-HK0075
  • Olemasolu: 5
  • 17.06€
  • 15.60€

  • KM-ta: 13.00€

SportVida NBR GYM libisemiskindel matt (180x60x1, 5cm)