+372 58514101 24/7

Garantii ja tagastamine

Sellest jaotisest saate lugeda garantii, keeldumise õiguse kohta.

Kui teil on küsimusi, millele te vastuseid loetletud rubriikidest ei leidnud - kirjutage meile info@warlock.ee


Kauba maksmise ja kättesaamise tingimused

Ostja kohustus tasuda kauba eest kolme tööpäeva jooksul alates arve tasumisele saatmise kuupäevast.

Kui ostja otsustab kauba kontorisse vastu võtta, tuleb tellitud kaup kätte saada kolme tööpäeva jooksul alates hetkest, kui www.warlock.ee töötaja kinnitab, et tellimus on väljastamiseks valmis.

Eespool nimetatud tingimuste õigeaegse (3 tööpäeva jooksul) mittetäitmise korral on müüjal õigus tellimus tühistada ja müüa kaup teistele ostjatele. Ainus erand on see, kui ostja nõustub müüjaga erineva perioodi osas.


Garantii:


www.warlock.ee annab tarbijatele 24-kuulise garantii kõikidele müüdud kaupadele.

Koos kaubaga saate garantiikaardi, kuhu on märgitud garantiiteenuse aadress. Mõnele tootele on väljastatud rahvusvaheline tootjagarantii, mis võimaldab teil garantiitooteid tasuta hooldada mis tahes maailma riigis.

Tuletame meelde, et tarbijal on 24 kuu jooksul alates toote ostmise kuupäevast seadusest tulenev õigus esitada nõue toote deklareeritud parameetrite mittevastavuse kohta. Garantii esitamiseks peab teil olema ostu kinnitav dokument - kassa tšekk, kviitung või maksekorraldus. Pretensiooni esitamise õigus kehtib, kui toodet on kasutatud nõuetekohastes tingimustes ja ainult leibkonnas.


Kui garantiiajal tekib tootega tehnilisi probleeme või leitakse tootmisviga, tehakse tasuta garantiiremont vastavalt tootja reeglitele. Sellisel juhul saate garantiitalongi ja makset kinnitavate dokumentidega (tšekk või arve) otse kupongi märgitud teenindusega ühendust võtta.


Arusaamatuste vältimiseks palume teil hoolikalt lugeda toote juhiseid ja kontrollida ka seda, kas garantiikaart on õigesti täidetud. Garantiikaart kehtib ainult siis, kui sellel on õigesti ja selgelt kirjas: mudel, seerianumber, müügikuupäev, garantiiaeg, müüja pitsat, müüja ja ostja allkirjad on selgelt nähtavad. Garantiikaardil olevate andmete muutmine, kustutamine või ümberkirjutamine on keelatud - sel juhul tunnistatakse kupong kehtetuks.


Garantiikohustused tühistatakse järgmistel juhtudel:

- kui kaupa, mis on ette nähtud isiklikuks (avalikuks) tarbeks, kasutati kasumi, tootmise ja muudeks eesmärkideks, kui tootja või tarnija ei anna selleks garantiid;

- kui toodet kasutati juhendis toodud hoiatusi järgimata või mitte ettenähtud otstarbel;

- kui tootel on näha iseremondi jälgi, on toote kujunduses tehtud muudatusi;

- kui toote seerianumber on muutunud, kustutatud või seda ei tuvastata;

- kui esineb välismõjudest põhjustatud kahjustusi

- kui kliendi süül on tekitatud väliseid mehaanilisi kahjustusi, elemente, tulekahju, sotsiaalset tegurit, tahtmatuid välistegureid;

-kui kahjustusi on põhjustanud mittestandardne ja madala kvaliteediga kasutatud materjal, varuosad, tarvikud, tarvikud.

© Copyright 2021 | Ledkauplus OÜ

card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money