Produtsent: HMS


Tootekood: 117-42-111

Värv: lilla

HMS on üle 20-aastase tootearenduskogemusega Euroopa spordibränd. HMSi kaubamärgi testimeeskond Euroopas, kes teeb koostööd ja toetab väga paljusid spordialasid, aitab see tagada uusima tehnoloogia ja suundumuste rakendamist. Tootearenduses kasutatakse kvaliteetseid ja ohutuid materjale. Euroopa suurimad spordikeskused teevad koostööd kaubamärgiga HMS. HMS-i kaubamärgi peamine eesmärk on pakkuda ostjale taskukohase hinnaga Euroopas välja töötatud kvaliteetset ja testitud sporditoodet.

Fintess Exercise & Rehabilitatsioonimassaaži võimlemispall 55CM läbimõõduga pumbaga

YB03 HMS on vastupidav treeningpall, mis on valmistatud spetsiaalsest kummist purunemisvastases tehnoloogias. See tähendab, et torke korral kaotab pall õhku järk-järgult, et vältida kasutaja ootamatut kukkumist. Palli eriline struktuur takistab keha treeningu ajal selle pinnal libisemist. Lisaks on pool pallist kaetud kõrvadega, et võimaldada lihaste kiiremat taastumist. Harjutuste ajal masseerivad otsad loomulikult meie keha, et vähendada mikrovigastustest põhjustatud valu.

Jõusaalipallide populaarsus tuleneb nende suurest efektiivsusest. See on eelis nende kasutamise juures tehtud harjutustest. Pall YB03 HMS võimaldab teil parandada füüsilist vormi. Samuti on see tavapärase treeningu täiuslik täiendus tasakaaluharjutustega seotud elementidega. Treening palliga YB03 HMS aktiveerib kehalihaseid. Seetõttu ei paranda kasutaja mitte ainult oma vastupidavust, vaid parandab ka võimalikke kehahoia puudusi. Sellest tulenevalt saame arendada kõhulihaseid, jalgade ja käte lihaseid, liigeste elastsust, samuti saavutada õige keha siluett. Kõik see muudab seadmed istuva eluviisiga inimestele ideaalseks. Palli YB03 HMS rakendusi on palju. Peale tavapärase jõusaali või aeroobse treeningu töötab see väga hästi igat liiki liikumisprobleemidega inimeste teraapia ajal. Soovitame seda nii spordiklubidele, kus see saab suurt populaarsust, kui ka kõigile kasutajatele, kes soovivad hoolitseda oma tervise eest kodust lahkumata.

Pall, mis on mõeldud mitmesugusteks treeninguteks:

liikumisharjutused

tugevdavad harjutused

venitades

parandusharjutused

pilates

jooga

taastusravi

SPETSIFIKATSIOON

Värv: lilla

Palli läbimõõt: 55 cm

Materjal: PVC

Komplektis pump

Maksimaalne koormus: 250 kg

Libisemiskindel tekstuur

Toote kaal (kg): 1,23

Anda tagasiside

Märkus: HTML Märgistus ei toetata! Kasutage tavaline tekst.
    Halb           Hea
Robotitest kaitse

HMS YB03 Fitness Exercise & Rehabilitatsioonimassaaži võimlemispall 55CM

  • Tootja: HMS
  • Mudel: 17-42-130
  • Olemasolu: 5
  • 10.34€
  • 9.50€

  • KM-ta: 7.92€

HMS YB03 Fitness Exercise & Rehabilitatsioonimassaaži võimlemispall 55CM