CP Compact Fingertip Clim-On Pulse Oximeter measueres Sp02 PR PI PR with LCD Dispay

Details

Product Code CP-CLPULSF
EAN 4752128055115
Product type Health Goods
Materials of Product Rubber, Plastic, Metal (steel)
RMA Warranty (Months) 12
Weight netto 25 (gr,)
Weight brutto 36 (gr,)

Tootja: Platinet

Tootekood: CP-CLPULSF

Klambriga sõrmega monteeritud pulsikell - oksimeeter Sp02 PR PI PR, LCD-ekraaniga

Tehnilised parameetrid:

Täpne ja usaldusväärne - seda pulsioksümeetrit kasutatakse nii SpO2 kui ka pulsisageduse täpseks mõõtmiseks ja selle kuvamiseks mugavalt suurel LED-ekraanil. Usaldusväärses mõõtmises võite alati kindel olla.

Uued tarkvarafunktsioonid - 1) Hapnikuga sõrmejälgija funktsioon annab teile teada, kas võtate SpO2 ja pulsisagedust õigesti. 2) Kuulmishäire, mis hoiatab teid, kui teie SpO2 ja pulsisagedus ületavad seatud piire. 3) Reguleeritav ekraani heledus.

Lihtne kasutada - pulsoksümeetriaga sõrmejälg on ühe nupuga lihtne, mida saab hõlpsasti lugeda ja see lülitub automaatselt välja 10 sekundi pärast.

Spordi- ja tervishuvilised - sobib mägironijatele, suusatajatele, ratturitele, lenduritele või kõigile, kes on huvitatud oma SpO2 ja pulsisageduse mõõtmisest liikumise ajal. Pulssoksimeetrit peaksite kasutama ainult enne või pärast treeningut. Samuti peate jääma statsionaarseks, kui pulsoksümeeter mõõdab teie pulssi ja SpO2.

SpO2 küllastuse mõõtepiirkond: 70% ~ 99%. Täpsus: ± 2% 80% ~ 99% juures; ± 3% 70% ~ 79% juures, alla 70% mis tahes nõue. Eraldusvõime: ± 1%. Pulsisageduse mõõtepiirkond: 25 lööki minutis ~ 250 lööki minutis. Täpsus: b ± 1 lööki minutis või 1% (suurem). Toiteallikas: 2 1,5 V (AAA) leelispatareid. Energiatarve: vähem kui 30 mA


Pakend: Pakendatud originaaltootjate blisterpakendisse

Anda tagasiside

Märkus: HTML Märgistus ei toetata! Kasutage tavaline tekst.
    Halb           Hea
Robotitest kaitse

CP Sp02 PR PI PR LCD

  • Tootja: Platinet
  • Mudel: CP-CLPULSF
  • Olemasolu: 2
  • 9.00€
  • 9.90€

  • KM-ta: 8.25€

CP Sp02 PR PI PR LCD